Ticker

15/recent/ticker-posts

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 11/10/2020

oi-athlitikes-metadoseis-tis-imeras-11102020

Το παιχνίδι της Εθνικής μας ομάδας κόντρα στη Μολδαβία για το UEFA Nations League και ο τελικός του Ρολάν Γκαρός ανάμεσα στον Νόβακ Τζόκοβιτς και τον Ραφαέλ Ναδάλ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά οι επιλογές:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Γαλλία

10:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

10:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Γαλλία

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Γαλλία

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Γαλλία

12:25 Eurosport 1 Τελικός διπλού γυναικών, Γαλλικό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπανταλόνα – Μπιλμπάο ACB Liga Endessa



13:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Γαλλία

13:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

14:00 Novasports 1HD ΑΕΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο


14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λειψία - Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

14:30 Eurosport 2 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD Aramco Grosser Preis der Eifel Αγώνας

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Γαλλία

15:55 Eurosport 1, ΕΡΤ Sports HD Νόβακ Τζόκοβιτς - Ραφαέλ Ναδάλ Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Καζακστάν – Αλβανία UEFA Nations League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ιρλανδία – Ουαλία UEFA Nations League

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ VTB United League

16:35 COSMOTE SPORT 7 HD Moto E Λε Μαν, Γαλλία - 2ος αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD KPRF – Τιουμέν UEFA Futsal Champions League

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φινλανδία – Βουλγαρία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νορβηγία – Ρουμανία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κροατία – Σουηδία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ολλανδία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αγγλία – Βέλγιο UEFA Nations League

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκραν Κανάρια - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπαρτσελόνα – Μούρθια UEFA Futsal Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ρωσία – Τουρκία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σκωτία – Σλοβακία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ισλανδία – Δανία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Κόσοβο – Σλοβενία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Πολωνία – Ιταλία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα – Μολδαβία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γαλλία – Πορτογαλία UEFA Nations League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λας Βέγκας Έισις - Σιάτλ Στορμ WNBA Finals


enikos.gr