Ticker

15/recent/ticker-posts

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 10/10/2020

oi-athlitikes-metadoseis-tis-imeras-10102020

Τα ματς για το UEFA Nations League και ο τελικός των γυναικών στο Ρολάν Γκαρός ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Γαλλία

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Γαλλία

11:05 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Γαλλία

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

12:50 ΕΡΤ1 Formula 1 - Γκραν Πρι Γερμανίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Γκραν Πρι του Άιφελ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Άβτοντορ VTB United League


13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Όρμανσπορ - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:00 ΕΡΤ Sports HD Γκραν Πρι του Άιφελ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 313

:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Μηχανοκίνητα

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Γαλλία

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Μηχανοκίνητα

15:15 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλατάσαραϊ – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Γκραν Πρι του Άιφελ Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ1 Γκραν Πρι του Άιφελ Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλικό Όπεν Τελικός γυναικών

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μαυροβούνιο – Αζερμπαϊτζάν UEFA Nations League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λουξεμβούργο – Κύπρος UEFA Nations League

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Μηχανοκίνητα

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

17:10 COSMOTE SPORT 7 HD 2020 FIM Enel Moto E World Cup Λε Μαν, Γαλλία - 1ος αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας Λαμία - Α. Ο. Θήρας Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιχτενστάιν – Γιβραλτάρ UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νήσοι Φερόες – Λετονία UEFA Nations League

19:30 ΕΡΤ Sports HD Αερωπός Έδεσσας - Ζαφειράκης Νάουσας Χάντμπολ Α1 Ανδρών

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ανδόρα – Μάλτα UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ισπανία – Ελβετία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ουκρανία – Γερμανία UEFA Nations League


enikos.gr